Kullanım Koşulları

Poptekno.com internet sitesini ziyaret etmekle veya kullanmakla, aşağıda bulunan Site Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırsınız. Poptekno.com, bu sayfada yer alan koşullarda dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Fikri Mülkiyet Hakları

Poptekno.com internet sitesini sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve sitenin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz. Önceden izin alınmaksızın internet sitesindeki bilgilerin ya da siteye ilişkin her tür veritabanı, yazılım, görsel materyalin ticari amaçlarla kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması ve dağıtımı yasaktır.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Poptekno.com, web sitesine girilmesi, sitede yayımlanan bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.

Poptekno.com, yukarıda belirtilen durumlarla sınırlı kalmaksızın, doğrudan, dolaylı veya arızi zararlar ve cezai tazminatlar da dahil olmak üzere, web sitesinin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Poptekno.com, web sitesinde yer alan bilgilerin güncel ve geçerli tutulması için azami gayreti sarf etmektedir. Poptekno.com ayrıca, web sitesindeki malzemelerin, yazılımın veya hizmetlerin doğruluğunu ve eksiksiz olduğunu garanti etmez. Poptekno.com web sitesindeki verilerde ve hizmetlerde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Sitede yer alan hiçbir haber finansal açıdan yatırım tavsiyesi değildir ve Poptekno.com’da yer alan haberlerden yola çıkarak yapılan yatırımlarda yaşanabilecek kayıplardan Poptekno.com sorumlu tutulamaz.

Gizlilik Politikası

Poptekno.com , kişisel bilgilerinizin gizliliğine saygı duyar. Bu politika doğrultusunda, web sitesinde verdiğiniz tüm kişisel bilgiler, yalnızca size hizmet amaçlı olarak kullanılmakta ve hiçbir şekilde üçüncü parti kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır.

Poptekno.com, web sitesinden kişisel bilgi toplama ve kullanımını minimumda tutmakta ve toplanan kişisel bilgileri hiçbir şekilde kullanmamaktadır.

Diğer Sitelere Erişim

Poptekno.com web sitesi içerisinden üçüncü şahıslara ait web sitelerine bağlantılar yerleştirebilir. Bu üçüncü şahıs sitelerine bağlandığınızda, ilgili sitenin kullanım koşullarına tabi sayılırsınız. Poptekno.com , bu sitelerde yayımlanan içerikten veya gizlilik koşullarından ve bu sitelerin kullanımından dolayı oluşabilecek doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir zarardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.