Sızan özelliklere göre Moto X(2015) muhteşem bir telefon olacak

Motorola henüz geçen yıl çıkardığı Moto X’in yenilenmiş hali olarak gelecek Moto X(2015)’in özelliklerini duyurmadı. STJS Gadgets Portal, tarafından elde edilen bilgilere göre Moto X (2015) muhteşem bir telefon olacak ve çok ses getirecek.

Sızan bilgilere göre, LG G4’te kullanılan Snapdragon 808 işlemcili bir akıllı telefona baktığımızı söyleyebiliriz. Motorola’nın Snapdragon 810’u destekleyecek olması şaşırtıcı görünüyor. İşlemci 4GB RAM ile çalışıyor, yani yeni Moto X yüksek RAM’li çok güçlü ve kullanışlı bir akıllı telefon olacak.

Motorola sonunda 16GB depolama alanı veriyor. İsteyenler dahili bellek olarak, 32GB ya da 64GB seçebilecek. 5.2-inç AMOLED ekran, Quad HD (2560 x 1440) çözünürlük ve 16-magapiksel arka kamera ve 5-magapiksel ön kamere selfiye severleri sevindirecek.

3,280mAh batarya telefonu tüm gün kapanmadan tutabilecek. STJS Gadgets Portal’ın aktardığına göre telefon henüz test aşamasında. Yeni Moto X Eylül ayında piyasaya çıkacak. Motorola’nın Lenovo tarfından alınması çıkış tarihini etkilemeyecek.

Yorumları Göster