HTC 11 ne zaman çıkacak, HTC U Ocean fiyatı ve özellikleri nedir?

HTC’nin yeni telefon modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. HTC 11 adıyla gündeme gelen, HTC U veya HTC Ocean adıyla da söz edilen telefon modeli hakkında son detaylar haberimizde.

Android Headlines’ın eline geçen görsele göre HTC Ocean’da bulunan Edge Sensor işlevi, telefonun farklı kısımlarını “sıkarak” farklı işlevlere ulaşmanızı sağlayacak. Telefonu tuttuğunuzda bunun “sıkma” olarak algılanmaması için ne kadar güçlü sıkmanız gerektiğini belirleyebileceksiniz.

Sızan bir başka görüntüde ise HTC U’nun dört mikrofonla geleceği söyleniyor. Böylece yeni telefon, yüksek kalitede 3D ses kaydı yapabilecek ve sarmal ses efekti, Hi-Res audio oluşturabilecek.

HTC U Ocean özellikleri

Bir HTC klasiği olan BoomSound hoparlörler, HTC 11’de de yer alacak. HTC U Sonic ise ses profilini kulaklarınıza ve duyuşunuza göre kişiselleştirmenizi sağlayacak. Ancak HTC Ultra’da da olduğu gibi, HTC 11’de 3,5mm’lik kulaklık girişi bulunmayacak.

HTC U’nun teknik özellik listesi de sızmış durumda. Buna göre telefonda Snapdragon 835 yonga seti bulunacak ve cihaz 4GB veya 6GB RAM ile gelecek. 5,5 inç QHD ekran, 3.000mAh pil, USB Type-C, 64GB veya 128GB depolama alanı, Android 7.1 Nougat, home düğmesine entegre parmak izi tarayıcısı, HTC U’nun diğer özellikleri arasında.

HTC U Ocean çıkış tarihi ve fiyatı

HTC 11’in Nisan 2017’de çıkması bekleniyor, ancak fiyatı hakkında henüz bir açıklama yok.

Yorumları Göster