Counter Strike: Global Offensive için yeni harita açıklandı

Valve, amiral gemisi video oyunu Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) için yeni haritaları duyurdu. Steam’de en çok oynanan oyunların başında gelen CS:GO için yepyeni haritalar yolda.

Counter Strike: Global Offensive için yepyeni özellikler geliyor. Bu yenilikler arasında hata düzeltmelerinin yanı sıra oyuna eklenecek bir harita da bulunuyor. Bu haritanın adı Canals ve tarihi bir İtalya haritası. Daha önce oyunun dosyaları arasında bulunan bu harita, oyuncular tarafından da keşfedilmişti fakat hiç görünmemişti. Şimdi ise oyuna ekleniyor. Harita gerçek dünyadan esinlenilmiş, İtalya’da böyle bir yer mevcut.

csgo-harita2

Valve, yeni Counter-Strike: Global Offensive haritasını, “Haritanın counter-terörist tarafı oldukça geniş ve büyük. Törörist tarafı ise, counter teröriste tarafına göre küçük ve dar. Bomba alanlarına ise birçok farklı ulaşım yolu bulunuyor. Haritamız, her ne kadar gerçek dünyadaki bir bölgeden esinlenilmiş olsa da, oyuncunun bakış açısının temiz olması için birçok farklılık yapıldı.” şeklinde tarif ediyor.

csgo-harita

Yorumları Göster