Microsoft’tan sektöre önemli çağrı

Microsoft yeni işletim sistemi Windows 10‘a dair, sektöre önemli bir çağrıda bulundu. Uzun süredir beraber çalıştığı ortaklarına seslenen Microsoft, Windows 10 işletim sistemini yaymaları için açık talimatlar kullandı.

Microsoft, tüm kozlarını oynuyor. Ortaklarına Office 365, Enterprise Mobility + Security (EMS), Azure ve nice servisin de kapılarını açıyor ve bu servisleri, tatminkar kampanyalarla müşterilere sunma imkanı tanıyor.

Amerikalı yazılım devi, yıllık 40 dolar civarında Advanced Threat Protection sunarak elini güçlendiriyor. Üstelik kendisine destek verecek şirketlere, öncelikli olarak Windows 10 Enterprise E5 bundle fırsatı tanıyacağını da ifade ediyor.

Eğer henüz anlamadıysanız bizim önceliğimiz “Güvenlik”. Güvenlik güvenlik ve yine güvenlik. Buna odaklanın!

Amerikalının çağrısına ilk cevap veren vatandaşı Dell ve HP ile Çinli Lenovo oldu. HP EliteBook, HP Elite X2, Dell Latitude 13, Dell Latitude ve Lenovo X1 Yoga ile Lenovo X1 tablet, söz konusu nimetlerden faydalanabilecek.

Büyük M, bir kozu daha elinde tutuyor: Yeni Surface modellerini hangi firmanın üreteceği. Bizce bu, kendisiyle en çabuk işbirliği sağlayan firma olacaktır.

Yorumları Göster