Xbox One S Türkiye’de, işte fiyatı ve özellikleri

Microsoft‘un oyun kolsolu Xbox One serisinin E3 oyun fuarında duyurulan yeni üyesi Xbox One S, 2 Ağustos’ta tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de piyasaya çıktı.

Xbox One S özellikleri

Microsoft’un Haziran ayında Los Angeles’te düzenlenen E3 oyun fuarında duyurduğu Xbox One S, 4K ve HDR (Yüksek Dinamik Aralıklı Görüntüleme) desteği ile oyunculara kusursuz bir görüntü kalitesi sunuyor. Bluetooth özelliğine sahip yeni kumandası ile kullanıcılara hem konsolda hem PC’de harika bir kablosuz deneyim fırsatı sağlıyor.

Önceki model Xbox One’a kıyasla yüzde 40 daha küçük tasarlanan ve eski konsollardaki güç ünitesini de cihazın içinde bulunduran yeni konsolun rengini Microsoft ‘robot beyazı’ olarak tanımlıyor.

Xbox One S fiyatı

Türkiye pazarına 2 TB kapasiteye sahip özel ve sınırlı sayıda üretilmiş sürümle giriş yapan Xbox One S, 1.899 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Bu özel üretim konsollar aynı zamanda MediaMarkt’ın internet sitesi üzerinden satın alınabiliyor. Eylül ayı itibarı ile ise 1 TB kapasiteli yeni Xbox One S modeli 1.699 TL fiyat etiketiyle satışa çıkıyor olacak.

Yorumları Göster