Hunt: Showdown tam sürüm çıktı

Türkiye’de ve Ukranya’da stüdyoları bulunan, Almanya merkezli geliştirici Crytek’in çok oyunculu çevrimiçi ödül avı oyunu PC için tam sürümü ile yayınlandı. Bir süredir erken erişimde olan oyun, yepyeni bir indirilebilir içerik ile birlikte tam sürüm olarak yayınlandı. Tam sürümün yayınlanmasıyla birlikte piyasaya sürülen DLC, yepyeni bir av tüfeği ile birlikte geliyor. Oyun şu anda Steam platformunda PC için 109,00 TL fiyatından veya yeni indirilebilir içeriği Legends of the Bayou ile birlikte 122,40 TL fiyatından sahip olabilirler. DLC’nin bağımsız fiyatı ise 27,00 TL fiyat etiketine sahip.

Yapımcılığını Fatih Özbayram’ın üstlendiği Hunt: Showdown; tam sürümün çıkmasından önce, geliştiricilerin oyunlarını geliştirirken oyun topluluğuyla yakından çalışarak oyunu şekillendirmeye devam etmelerini sağlayan Steam Erken Erişim programına dahildi. Bu süreçte Hunt, 20’den fazla güncelleme ve birçok yama aldı.

Fatih Özbayram: “Topluluk, oyun geliştirme sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır”

Oyun hakkında açıklama yapan Özbayram, “Hunt: Showdown’ın geliştirilmesi tamamen topluluğun şekillendirmesi ile tamamlanmıştır ve bu süreç, tüm ekip için oldukça faydalı bir deneyim sağlamıştır. Topluluğumuz sayesinde, bu yola çıkmadan önce belirlediğimiz eğlenceli, gergin ve hafızalara kazınabilecek bir oyun tecrübesi yaratma hedefine ulaşmayı başardık. Örneğin, birçok diğer özelliğin yanında, Hunt’a üç kişilik takımlar eklemedeki ilham kaynağımız, bir topluluk önerisidir. Bu nedenle alkışlar, bizi gelişim süreci boyunca destekleyen tüm oyuncularımıza gelsin – siz olmadan başaramazdık.” diye konuştu.

hunt-showdown-tam-surum-cikti

The Legends of the Bayou DLC hakkında

The Legends of the Bayou indirilebilir içeriği, Hunt: Showdown’un tam sürüme geçmesini kutlamak adına bataklığın karanlık merkezine doğru yolculuk yapmamızı sağlayacak ve ava sadık olanları iki yeni Efsanevi Avcı karakteri, iki eşsiz silah ve 500 Kan Kudreti ile ödüllendirecek.

Gölgelerin arasından tüyler ürpertici iki Efsanevi Avcı ortaya çıkıyor; Bone Doctor ve Weird Sister. Ayrıca adını birçok yörede görünebilen bir yılandan alan efsanevi Nagant M1895 silahı Copperhead ve sadece bataklığa ilk varan Avcılar’ın taşıdığı seçkin bir silah da sizin oluyor. Bu silah, başlangıçtan beri burada olduğunuzu gösterebilmek için ihtiyacınız olan tek kanıttır.

Hunt: Showdown Hakkında

Hunt: Showdown, Crysis’in yapımcıları tarafından geliştirilen, gayet zor PvE öğeleri ile birleştirilmiş bir ödül avı oyundur. Hayatta kalma temalı oyunları, eşleşmeye dayalı ve rekabetçi maç temelli bir format ile birleştiren Hunt: Showdown; oyuncuya aynı anda hem PvE hem de PvP deneyimi en etkili şekilde yaşatmayı hedeflemiştir.

Oyunun başında haritadaki korkunç bir hedefin peşine düşen, 2 kişiden oluşan 5 farklı takımın oyuncuları; hedefi etkisiz hale getirip ödülü aldıklarında artık birbirleri için bir hedef haline gelir. Risk ne kadar yüksek ise ödül o kadar yüksektir ve tek bir hata her şeye mal olabilir.

Crysis serisiyle gönüllerde taht kuran Crytek, yeni oyunu Hunt ile benzer bir başarıyı yakalamaya çalışacak.

Yorumları Göster