Stick Fight: The Game inceleme

Stick Fight: The Game, fizik tabanlı çubuk dövüşü oyunudur. İsveçli oyun yapımcısı Landfall tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun Steam’de 28 Eylül 2017’de satışa sunuldu. 2D grafiklere sahip oyun, çok oyunculu olmasıyla beraber komik unsurları da barındıran bir dövüş oyunudur.

Oyunda co-op şeklinde siz ve 3 arkadaşınıza kadar mücadele edebiliyorsunuz. Oyunun ana ekranında yerel ve online ayrımı mevcut. Ekranın sol tarafından oynarsanız yerel şekilde arkadaşlarınızla oynayabilir, sağ tarafa giderseniz online kısmına girerek; dilerseniz hızlı maça girebilir ya da kendiniz bir maç oluşturabilirsiniz.

Stick Fight: The Game inceleme

Açıkcası bazen bir oyundan zevk almak için çok etkileyici grafikler ve karmaşık mekaniklere gerek duyulmaz. Stick Fight: The Game, oldukça basit bir şekilde eğlenceyi size sunuyor. Oyunun fiziği sadece dövüş unsurlarını sağlamıyor, aynı zamanda oyuna eğlence katan komiklikleri de beraberinde getiriyor.

Stick Fight The Game inceleme 2

Dövüş sırasında yukarıdan rastgele gelen silahlar, tüfekler ve yılan fırlatıcıları sayesinde rakibinize avantaj sağlayabilirsiniz. Tabi bunları rakiplerden önce kapmak şartıyla. Bu silahlar sayesinde oyuna ciddi manada eğlence katılmış. Sadece silah ve dövüşle öldürmüyorsunuz, platformdan düşürerek de öldürebilirsiniz.

Oyunda sohbet etmek için enter’a basıp yazı yazabilirsiniz. Oyunu bir joistikle oynamanızı tavsiye ederiz.

Sistem gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: 10, 8, 7
İşlemci: 2GHz
Bellek: 1 GB RAM
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 400 MB kullanılabilir alan

Yorumları Göster