Xiaomi Mi Band 4 ön siparişe açıldı

Xiaomi’nin akıllı bileklikleri ilgi görmeye devam ediyor. Şirket Mi Band serisinin yeni üyesi Mi Band 4’ü tanıtmaya hazırlanırken, cihaz şimdiden ön siparişe açıldı.

Geçtiğimiz yıl mayıs ayında Mi Band 3’ü tanıtan şirket, gelecek hafta Mi Band 4 ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tanıtım yapılmadan cihazın fiyatı da ortaya çıktı.

Xiaomi Mi Band 4 fiyatı

Mi Band 4’ün, AliExpress üzerinde listelenmesi tüm detayları ortaya çıkardı. Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliğinin NFC olmayan versiyonu 49.99 dolar karşılığında ön siparişte.

Ön sipariş veren kullanıcılara teslimat süresi olarak yaklaşık 25 gün beklemeleri belirtiliyor. Ayrıca, NFC desteğine sahip olan versiyonun 11 Haziran tarihinde ön siparişe açılacağı belirtiliyor.

xiaomi-mi-band-4-on-siparis

Xiaomi Mi Band 4 özellikleri

Mi Band 4’ün öne çıkan özelliklerinin başında, renkli ekrana geçiş yapılması geliyor. 0.78 inç büyüklüğündeki bu ekran 240×120 piksel çözünürlük sunarken, pil performansında kayıp yaşanmaması için batarya küçük bir artış ile 135 mAh seviyesine çıkarılmış.

Buna ek olarak Bluetooth 5.0 teknolojisinin kullanıldığı Xiaomi Mi Band 4, 50 metreye kadar suya karşı dayanıklı. Aktivite takibi, kalp atış hızı sensörü, müzik kontrolü ve alarm gibi standart özellikler aynı şekilde cihazda yerini koruyor.

Yorumları Göster