The Witcher dizisi ne zaman yayınlanacak?

Netflix’in yeni dizisi The Witcher’in hangi aylarda vizyona gireceği ortaya çıktı. Şirketin üst düzey yetkililerinden Ted Sarandos dizinin Ekim-Aralık aylarında Netflix’te yayınlanacağını doğruladı.

The Witcher dizisi ne zaman yayınlanacak?

Çekimleri Macaristan’da devam eden popüler oyun ve kitap serisi The Witcher, Netflix’te dizi olarak hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 8 bölümden oluşacak 1.sezonda Geralt of Rivia’yı Henry Cavill, Ciri’yi Freya Allan (The War of the Worlds, Into the Badlands) ve Yennefer’ı Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust) canlandıracak.

Ted Sarandos: “Ardından dördüncü çeyrekte Irishman ve 6 Underground gibi daha büyük film yatırımlarımızdan bazılarının geldiğini görmeye başlayacaksınız ve ayrıca şu anda çekimlerine Macaristan’da devam ettiğimiz ve çok eğlenceli bir global dizi olacağını düşündüğümüz popüler oyun ve kitap serisi The Witcher’ın dizisi de yine dördüncü çeyrekte gelecek.” dedi.

Dizinin Netflix websitesi üzerindeki tanıtım yazısında, “Mutasyona uğramış canavarları avlamakla uğraşan Witcher Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır.” ifadeleri kullanılıyor.

Yorumları Göster