Kartal evden eve nakliyat

Hekimoğlu Nakliyat Kartal’da evden eve nakliyat hizmeti ile eşyalarınızı çizmeden, kırmadan ve zarar vermeden alanında uzman kadroları ile taşınmak isteyenlere en iyi hizmeti veriyor. Hekimoğlu Nakliyat ile sizlere her daim en iyi şekilde evden eve nakliyat hizmetleri verilerek hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmanız sağlamaktadır.

KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT

Hekimoğlu Nakliyat, Kartal evden eve nakliyat hizmetlerinde öncelik olarak sigortalı taşıma hizmetleri vermektir. Müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutulmak için eşyalar taşımadan önce sigortalı taşıma hizmetlerinden yararlandırılır. Bu sayede herhangi bir sorunun olması durumda eşyaların karşılıkları kadar ödeme yapılır.

Firmanın ev eşyalarınızı taşıyorken dikkat ettiği en önemli ve kapsamlı konulardan biri de alanında uzman kadroları ile hizmetlerini vermektir. Tamamen taşıma hizmetini sunacak olan kişiler kendi ekiplerinden oluşmakta olup her biri alanında uzun zamandır, tecrübe edinmiş kişilerden oluşmaktadır. Kartal evden eve nakliyat hizmetlerimizi geniş araç parkuru ve yenilenmiş araçları ile hizmetlerini vermektedir.

Hekimoğlu Nakliyat Hizmet Aşamaları

Hekimoğlu Nakliyat müşterilerine en iyi şekilde hizmetlerini sunabilmesi için bazı hizmet aşamaları uygulamaktadır.

  1. İlk olarak müşterilerin firma ile iletişime geçmesi gerekmektedir. (0532 490 88 43, 0216 459 07 95, 0216 306 57 71 telefon numaralarından dilerseniz de müşteri hizmetleri telefon numaralarından 444 6 431 iletişime geçebilirsiniz.)
  2. Müşterin Kartal bölgesinde nerede ikamet ettiği konusunda bilgi vermesi gerekmektedir. (Kartal’ın hangi bölgesine ikamet etmektesiniz.)
  3. Şu anda oturduğunuz ev kaç katlı ve siz evin kaçıncı katında oturuyorsunuz.
  4. Taşınma yapmak istediğiniz yer neresidir. (Firma şehirler arası nakliyat hizmetlerini de sorunsuz bir şekilde vermektedir.)
  5. Taşınma yapacağınız yer kaç katlı ve siz hangi katında oturacaksınız.
  6. Oda sayılarınız ve eşya yoğunluk durumunu nedir?
  7. Asansör bulunuyor mu?
  8. Asansörlü nakliyata gerek var mı?

Gibi sorularla müşterilerden genel bilgiler alınmaktadır.

hekimoğlu nakliyat3

Önemli: Firma ücretsiz keşif yaparak sizlerin bulunduğu alana gelerek fiyatlandırma konusunda her daim sorunsuz olarak hizmetlerini ve fiyatlandırma seçenekleri ile müşterilere yardımcı olmaktadır.

Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek hizmetlerimiz konusunda detaylı olarak bilgiler alabilirsiniz.

Kartal Nakliyat Fiyatlandırılması

Kartal evden eve nakliyat firması sizlere kaliteli hizmetlerini sunarak en uygun fiyat politikası yapmaktadır. Nakliyat ücretleri taşınılacak yerin konumu, oturduğunuz yere, eşya yoğunluklarına göre değişiklikler göstermektedir. Fiyatlandırılma konusunda ise yukarıda bulunan telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

hekimoğlu nakliyat2

Kartal Ofis Taşıma Hizmetleri

Firma değerli müşterilerine sadece evden eve nakliyat değil, Kartal ofis taşıma hizmetlerini de vermektedir. Firmanın geniş hizmetleri ile ofis taşıma hizmetlerini de alanında uzman kadroları ile hızlı ve güvenli olarak hizmet vermektedir.

Ofis malzemelerinizi kırmadan dökmeden sorunsuz bir şekilde taşıtma yapmak istiyorsanız o zaman hemen Hekimoğlu Nakliyat ile iletişime geçiniz.

Uygun fiyat garantisi ile Kartal ofis taşıma hizmetlerini alabilirsiniz.

Hekimoğlu Nakliyat; geniş araç parkuru, alanında uzman kadro, tüm eşyalarınızı sigorta yapmak, eşyalarınızı paketleme, sarmalama yapmak, de monte – yatak odası gibi alanları montajlama, eşyalarınızı yerine yerleştirme hizmetlerini vermektedir. Sizler de hemen firma ile iletişime geçerek eşsiz hizmetlerden yararlanarak, güvenli nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

hekimoğlu çağrı merkezi

Yorumları Göster