Moto G7 Power ne zaman çıkacak, fiyatı ve özellikleri nedir?

Lenovo’ya ait Motorola’nın 2019 yılında piyasaya süreceği telefon modellerinden Moto G7 Power’a bazı bilgiler sızdı. Gelen bilgiler arasında, cihazın teknik özelliklerinin yanı sıra telefona ait olduğu öne sürülen fotoğraflar da var.

Motorola bu yıl için birkaç farklı model çıkarmaya hazırlanıyor. Bu modellerden biri de Moto G7 Power. Fotoğraflara göre cihazın ekranında çentik var. Çentiğin tasarımı son zamanlarda moda olan su damlası şeklinde değil, daha eski bir tasarım olması dikkat çekti.

Moto G7 Power 1

Moto G7 Power özellikleri

Ekranı 6.22 inç HD+ olarak üretilecek olan cihaz, yeni çıkan telefonlarla kıyaslandığında nispeten kalın bir çerçeveye sahip. Telefon, Qualcomm Snapdragon 632 işlemciye sahip olacak.

Moto G7 Power, 2GB/3GB/4GB RAM ve 32GB/64GB depolama seçenekleri ile kullanıcıya sunulacak.

Cihazda fotoğraflara göre tek bir arka kamera mevcut. Bu kamera ise 12MP çözünürlüğe sahip ancak çift lensli değil. Cihazın ön kamerası ise 8MP çözünürlüğe sahip.

Cihazın arka tarafında büyük bir Motorola logosu mevcut ve bu logonun aynı zamanda işlevsel olduğu yani parmak izi okuyucusu içerdiği tahmin ediliyor.

Telefon gücünü ise 5000mAh’lik turbo şarj özelliğini destekleyen bir pilden alacak.

Moto G7 Power 2

Moto G7 Power çıkış tarihi ve fiyatı

Android 9 Pie ile piyasaya sürülecek telefon Türkiye pazarında ne zaman satışa sunulacağı belirsiz.

Motorola’nın bu sene piyasaya süreceği cihazın ortaya çıkan görüntülerinde iddia edilen satış fiyatı 380 dolar olarak gözüküyor.

Yorumları Göster