Netflix’in ilk yerli yapımı The Protector yayınlandı

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un oynadığı The Protector (Hakan: Muhafız) dizisi Netflix’te yayınlandı. Netflix yayın platformunun Türkiye’de çektiği ilk orijinal dizi olma hüviyetine de sahip olan dizi merakla bekleniyordu.

Kısa bir süre önce Türkiye’de yerel yayına başlayan Netflix ilk yerli yapımını kullanıcıları ile buluşturdu. Başrolünde Çağatay Ulusoy’un oynadığı The Protector kendini İstanbul’u korumaya adamış bir kahramanı konu alıyor.

The Protector ikinci sezon gelecek mi?

Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Yurdaer Okur, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Dizi Türkçe orijinal ve İngilizce dublaj seçenekleri ile yayınlandı.

Netflix’in sosyal medya hesaplarından da “Bir şehir, bir kahraman. Ölümsüz bir düşman ve onlarca sadık olan.” olarak duyurulan dizinin 2.sezonunun çekilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl The Protector’un tanıtımında geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada dizinin 2.sezonunun geleceğini müjdeledi.

Yorumları Göster