Counter-Strike: Global Offensive Battle Royal modu yayınlandı

Valve CS:GO için Battle Royal modunu duyurdu. Oyunda yapılan değişikliklerle beraber CS: GO Steam’de ücretsiz oldu. Önceden 32 TL’ye satılan oyun artık hiçbir ücret ödemeden oynanabilecek. Bir de Battle Royal modu yayınlayan Valve bunun fiyatını ise 77 TL olarak duyurdu. CS:GO Prime Status adı verilen bu sürümde, Danger Zone adlı Battle Royal modu bulunuyor.

Battle Royal heyecanına CS:GO’da ortak oluyor. Oyun için yayınlanan Danger Zone güncellemesinde Battle Royal modu bulunuyor.

Firma bu gelişmeyi alttaki duyuru ile açıkladı:

Karşınızda Danger Zone , CS:GO’nun taktiksel oynanışı üzerine inşa edilmiş yüksek tempolu bir battle royale oyun modu. Bu modda oyuncular sonuna kadar hayatta kalmak için zekâlarını, yeteneklerini ve kaynaklarını kullanacak. Tek başına oynayabileceğin gibi ikili ve üçlü takımlar hâlinde de oynayabilirsin!

CS:GO Artık OYNAMASI ÜCRETSİZ
Arkadaşlarını davet etmek için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

Bugünün güncellemesinden önce CS:GO oynamış tüm oyunculara profillerinde gösterebilecekleri hatıra bir Sadakat Rozeti verilecek. Başından beri bizimleydin, o hâlde bunu herkes bilmeli! Buna ek olarak mevcut bütün CS:GO oyuncularının hesapları Seçkin Durumuna yükseltildi.

Önceden de olduğu gibi, Seçkin Duruma sahip hesaplar diğer Seçkin Duruma sahip hesaplarla eşleştirilecek. Buna ek olarak Seçkin Durumu size Hatıra MP5-SD | Kobay Fareleri (Danger Zone maçlarında TP kazanılarak edinilebilir) silahına erişim verecek.

Tehlikeli Bölge Kasası
Danger Zone Kasası’nda topluluk tarafından tasarlanmış 17 adet silah kaplaması, özel öğe olarak da Şafak bıçakları yer almaktadır. Daha fazla detay içinclic buraya tıkla.

Yeni oyun modu, yeni kasa ve CS:GO da ücretsiz. Neyi bekliyorsun?
HAYDİ! HAYDİ! HAYDİ!

Yorumları Göster