Lenovo Z5 Pro ne zaman çıkacak, Lenovo Z5 Pro fiyatı ve özellikleri nedir?

Lenovo’nun ilgiyle beklenen yeni telefonu Lenovo Z5 Pro ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. En son olarak telefonun özellikleri de açığa vuruldu. Lenovo CEO’su Chang Cheng’in kısa bir süre önce yaptığı açıklamada Kasım ayınca çıkacağı belirtilen telefonun özellikleri paylaşıldı.

Lenovo Z5 Pro özellikleri

Cheng’in yaptığı duyuru ile görselleri paylaşılan telefonun kızaklı tasarım ile geleceği ortaya çıkmıştı. Yeni paylaşılan bilgilerle telefonun hangi özelliklere sahip olacağı açığa çıktı. Bu bilgilere göre kızaklı tasarım gözler önüne serilirken, Lenovo ekran-çerçeve oranını yüksek tutmaya çalıştığı görülüyor.

Lenovo’nun turbo özelliği ile geleceği ve Z5 Pro’da yüksek kalitede grafikler ve çok daha fazla güç tasarrufu ile iddialı gelecek. Lenovo’nun yeni amiral gemisinde donanım düzeyinde şifreleme olması bekleniyor.

Lenovo Z5 Pro çıkış tarihi ve fiyatı

Lenovo Z5 Pro sahip olduğu özelliklerle ilgi odağı olacak gibi. Ekran olarak 6.4 inç AMOLED yer alırken, Snapdragon 845 işlemci ile güçlendirilecek. Grafik işlemcisi olarak Adreno 630 GPU yer verilirken 6/8 GB RAM ve 64/128/256 GB depolama alanı olacak.

4000mAh batarya ile beklentileri karşılayan Lenovo’da 20+ 16 megapiksel olmak üzere çift arka kamera yer alacak. Parmak izi okuyucusu da yer olacak yeni amiral gemisinin Kasım ayının ilk haftasında tanıtılması bekleniyor.

Yorumları Göster